I want a real Christmas.

6. december 2010 at 13:54 | † Christine Blanchett
Co pro vás znamenájí vánoce? Co ve vás vyvolává ten zvláštní pocit štěstí který se objevuje jenom na vánoce? A kdy jsi uvědomujete že ty vánoce jsou opravdu tady? 
Pro mě je to tehdy když pečeme na vánoce cukrový a různé dobroty, které vždy voní po celém domě. Nikdy to nebyly dárky, už v 5 letech jsem zjistila že Ježíšek neexistuje.Možná to je proto že jako malá jsem s babičkou vždy pekla každé vánoce. Vždy sem jí pomáhala a přitom "nenápadně" ukradla vždy pár vanilkových rohlíčků. 
Pekla s babičkou taakhle asi do těch 10 let. Pak jsme se odstěhovali do Skotska a nějak to vyprchalo. 
www.wawery.blog.czBabička pořád peče ale mi k ní na vínoce už nechodíme jelikož máma se rozhodla že chce strávit vánoce jako rodina. A nechce jezdit z Prahy až do Trnavy (slovensko). Ale je to nefér. Vždit Tomáš není moje rodina. Prostě je to něco jako mánim přítel jenom měly svadbu, kterou jsem stejně neschválovala a dokonce jsem se o ní dozvěděla jako poslední.

Babička,děda,bratranci,sestřenice...to je RODINA. Tady v praze tvoří moji rodinu jenom máma které se rozhodla že na vánoce cukroví nechá objednat. Ikdyž jsem jí požádala aby to nedělala že chci abychom to udělali sami. Né ona je tak líná že nedokáže svému jedinému dítěti udělat aspon takové vánoce aby nemuselo jíst nějaké blafy. Minulej rok si je taky objednávala ale to bylo na nový rok protože jsme měli doma "party", jo to jsem docela chápala že se jí to nechtěla dělat ale přece jenom ty vánoce jsou něco jiného. A stejně mi to nechutnalo.Asi jako jediné, jelikož si to všichni chválili a ptali si čísla na tu pani která to dělá že prý si je objednají na další vánoce. Lituju i jejich děti.
A když jsem mámě řekla že to objednané cukrový nechci, jelikož mi nechutná tak jediné co řekla bylo že jim to chutná a tak si to objednají a jestli mě ne tak at' si upeču bábovku. 

Bezohledná matka, která ničí vánoce.


www.wawery.blog.cz
www.wawery.blog.cz
www.wawery.blog.cz
www.wawery.blog.cz
www.wawery.blog.cz
A co ve vás vyvolává to štěstí?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 LeLe LeLe | 7. december 2010 at 15:16 | React

Smutné :/ ale ja som z Košíc , východ Slovenska , ďaleko od Trnavy :D ale zas tak ja tu mám v Košiciach každých po ruke,ocka,mamku,babku,sesterku a navyše nemám od nich ďaleko :)

2 LeLe LeLe | 7. december 2010 at 15:17 | React

[1]: ešte som zabudla,ja vždy so sesternicou hľadáme darčeky po babkinom byte , u sesterky doma :D akože .. ale nie vždy ich nájdeme :/

3 Baru* Baru* | Web | 8. december 2010 at 20:43 | React

Zajímavý blog píšeš pěkné články ,)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement