Oznamení pro net friends. I tak půjde život dál.

20. november 2010 at 0:45 | † Christine Blanchett
Pamatuju si na svůj první blog kterému jsem se opravdu věnovala. Mím mottem bylo: ,,Čím více affs, tím větší návštěvnost" Tehdy by mi nestačilo ani všech 20 prstů co mám abych je spočítala. Měla jsem jich desítky. A ted' na tomhle blogu bych je dokázala spočítat na jedné ruce. Ze začátku jsem chtěla dosáhnout vysoké návštěvnosti ale postupem času mi došlo že nechci velkou návštěvnost ale udělá mi rádost když si někdo přečte to co napíšu, stačí mi dva lidi kteří si článek doopravdy přečtou a napíšou na komentů svůj názor to mi udělá větší radost než když budu mít návštěvnost 100 lidí denně ale komenty se budou skládat z reklam a jednoslovních odpovědí ,,krásné,souhlasim.. což většinou beru také jako reklamu. 

Na některé net friends chodím už z donucení a jak jsi dotyčné mohly všimnout už na některé něchodim vůbec. Nechci na vaše blogy chodit z donucení. Chci na něčí blog chodit kvůli tomu že se mi tam líbí a ráda si čtu vaše články a celkově mě to tam bavý.

Proto jsem se rozhodla že ,,Net friends" zruším. Rozhodovala jsem se dlouho ale nakonec jsem si jistá že je to dobré rozhodnutí. Nebudu toho litovat. Pokud mě váš blog baví taak na něj budu chodit pořád a pokud ne tak mě tam uvidíte zřídka nebo už nikdy.

Od ted' vedu už jenom ,,Favourite sites". Jsou to blogy na které chodim každý den. Jejich články mě baví a nechodím tam z donucení. Mezi takové blogy patří například Gabriela, KACZ nebo Citová prostitutka. Samozřejmě budu Favs časem doplnovat.

A omluvám se všem Net friends a doufám že to pochopíte. 

X.O.X.O Christine
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ♔ gabriela benoit ♔ gabriela benoit | Web | 20. november 2010 at 9:39 | React

Moc děkuji :) Vážím si toho , že na můj blog ráda chodíš . A ano , vystihla jsi to přesně . Já často napíšu článek a hodně lidí mi na něj odpoví jednou větou , ale asi si budu muset zvyknout :]
Jinak knížka se jmenuje Beatles jejich vlastními slovy , pod názvem Beatles se píše Sestavil Miles .
Snad to někde najdeš :) velmi mě bavila , plno obrázků ,jak jsi řekla , s historií .

2 Lili* Lili* | Web | 20. november 2010 at 18:19 | React

To je mi líto, ale tím tvůj blog mít ráda nepřestanu :) Doufám že ti nebude vadit když tě budu mít v AFFS ? :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement