My dream.

6. november 2010 at 21:58 | † Christine Blanchett
Dnešek byl ve znamení "modních filmů". Koukala jsem na D'ábel nosí Pradu a Báječný svět shopaholiků. Miluju takové filmy. Hlavně protože tam je to o modě a odehrává se to ve velkých městech. Né že by Praha nebyla velká. Ale mě nestáčí, neni tu takový spůsob života jako například v NY. Chtěla bych tam bydlet. To jak jak se tam lidi oblíkají, jak je tam tolik rozdílných lidí a kultur. Jak jdete po ulici a koukáte na ty výklady s oblečením [ach]. Já vím že všichni si ted' pomyslíte že i v NY jsou takové svině jako v česku a i tam jsou lidi bez vkusu. A souhlasím s váma jenom že tam by se mi líbilo víc. Mít vlastní byt kousek od centra. Pracovat bud' jako asistentka a nějakém časopisu nebo mít vlastní bar. Ano chci jít na fotografickou střední a i věnovat se tomu ale vím že fotografů je hodně a musímte být sakra dobrý aby jste se prosadily proto mám takový "plán bé". Chtěla bych mít vlastní bar/podnik. A udělat si ho po svém. Ale tohle mi asi nevýjde takže se budu muset uspokojit s Prahou. 
Chci mít byt někde u centra. Už jsem o tom přemýšlela i s kamarádkou že bychom měly spoječné bydlení ale jak asi všichni víme, skoro vždy z toho sejde.Ale nevadí já budu dělat pro to všechno abych měla svůj vysnění život. [byt u centra,vlastní podnik.... :)]  
To jsem docela sešla z původního plánu článku. :) Nevadí no.
www.wawery.blog.cz


Znáte ještě někdo nějaký film o modě nebo tak něco?
www.wawery.blog.cz
Ty hodinky bych chtěla [ahh] Na krku bych je nosila.

www.wawery.blog.cz
Ty žluté taxíky :) nasednout do něj a zařvat: "Sledujte to auto!"
www.wawery.blog.cz
<3
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ♔ gabriela benoit ♔ gabriela benoit | Web | 6. november 2010 at 22:01 | React

Souhlasím :) tam si může nosit každý co chce a nikdo se nad tím nepozastavuje . Česko je vůči módě dost stereotypní :) hate it >.< nechci tu zůstat :) ne jen proto , i proto , že mě česko nedělá šťastnou . Nevím , možná se obklopuji nesprávnými lidmi , ale mám tu deprese prostě.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement