Ignorejšn.

4. november 2010 at 15:22 | † Christine Blanchett |  My words
Nebyla jsem tady už od soboty. Omlouvat se nebudu. Měla jsem zaracha [uhh!],neptejte se proč. A měla jsem notebook omezenej do 1900 večer [2. uhh!], takže jsem si vyřizovala na netu jenom  věci které jsem rychle potřebovala a ještě některé veci do školy. Zítra písemka z přírodopisu [3. uhh!] takže se půjdu za chvíly učit. Bereme ted' kosti a svaly a naučit se asi 50 názvů kostí (nebereme ještě všechny) zabere dost času a to nepočítám ještě na příklad co se s kostí dělá když je zlomená,co potřebujeme pro růst a další blbosti které mi v životě moc  nepomůžou. Ted' vác asi pobavím ale stejně se musím pochválit :). Přihlásila jsem se na biologickou olympiádu a jestli zvládnu přeskoušení tak půjdu do okresního. No ale nejvíc zajímavé je že se tam přihlásili největší flákači. Asi proto že když postoupíme tak se nám zlepší známka o jeden stupen  na vysvědčení. Jo to je důvod proč jsem tam :)))


Víte že by mě docela zajímalo jak se určila "dospělost". Proč právě 18. let? [někde 21.let] Přece v 18. se člověk může pořád chovat jako malé dítě a nemít žádnou odpovědnost. A také může třeba 15. člověk chovat hodně dospěle a uvažovat rozumě. Nevím jak mě to napadlo ale zajímá mě jak k tomu lidi přisli.


Jak vidíte tak jsem změnila dizajn. Nebavíme mít to pořád stejné a nemám moc ráda záhlaví takže ho tady moc často nezahlédnete.  Možná ještě změním i menu ale to až po naučení oné biologie.

+ Jeden určitý člověk mě ignoroval a ponižoval a měl celkem blbý keci na moij osobu. Víte co jsem udělala? Začala jsem se chovat stejně hnusně k němu jako on ke mě. A víte co se stalo? Přilezl a začíná se chovat mile. hahaha. Ale já už nemám zájem se s takovým člověkem bavit na tož sním sdílet jednu školu. Prostě se tomu musim smát. Takové lidi "miluju" * 

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kikina =P Kikina =P | Web | 4. november 2010 at 16:35 | React

Krásné Okraje :)

2 Mikaela* Mikaela* | Web | 4. november 2010 at 19:20 | React

já ty učitele nechápu,že je baví nás takhle týrat!:DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama