November 2010

From Slovakia /baby!/

27. november 2010 at 12:26 | † Christine Blanchett
Ahoj tak jsem na slovenksu u babičky zítra odcházím zase do Prahy. Jo a mimochodem predem se omlouvám že nebudu psaát vetšinou s diakritikou jelikož na tomlhle počítači mi nejde nastavit čestina tak musím psát se slovenksou klávesnicí kde nejsou všechny česká písmena :DD

No od babičky jsem už dostala nejaké dárky: 50euro, asi 5 čokolád a parfém. :D Tak ted si pochutnávám na čokoláde a koukám na televizi. Mimochodem v českých je to približne 1200kč což mi o kousek zase pomôže k zrcadlovce protože jak asi víte postavila jsem se na hlavu a rekla máme že si na tu yasranou zrcadlovku našetrím sama jestli mi ji nechce koupit. :DD

Ohh v pondelí je nový díl Gossip Girl v americe což znamená že v úterý to bude na netu. :D Musím se vám pochvílit je to moje nová droga. Za tejden a pul možná i mín jsem skoukla 1,2,3,4 sérii takže čekám na novej 10. díl :DDDDD Ani já sama nechápu jak jsem to mohla skouknout tak rychle. Moja nejoblíbenejší postava je Chuck <3

Večer pujdu ješte za bratrancema jsou no moji ňuňíci :))


JO a ješte mi pťišla teta z Londýna tak sme pro ni byli na letišti. No vlastne je to nevlastní teta ale to je jedno :D

X.O.X.O

Tkaničková mánie**

22. november 2010 at 11:00 | † Christine Blanchett
No tak jsem si řekla že bych vám ukázala jak já nosím tkaničky. Na botách jsou docela nudné a dá se snima docela experimentovat. Je hodně způsobů kde nebo jak si je můžeš uvázat. A já vám ukážu dva moje nejoblíbenější*

1. Na ruce- prostě jenom obvážete ruku a ze spodu zavážete* Jak jednoduché a krásné

www.wawery.blog.cz
2. Na krku- na prvním můžeš vidět že si na ně i něco napíšu*


www.wawery.blog.cz
www.wawery.blog.cz
Článek je přednastavený. Sorr*. Ale domů přídu kolem šesté jelikož *škola,*vaření ve škole,*knihovna. Už budu muset vrátit ty knížku. Mám je už asi 2 měsíce. Pořád na to zapomínám :))X.O.XO CHRISTINE*

F. inspiration

21. november 2010 at 15:19 | † Christine Blanchett
Vybrala jsem pár obrázků které se mi líbí pro vaši inspiraci . Snad budou líbit :)


www.wawery.blog.cz
www.wawery.blog.cz
Víc v C.č...

Oznamení pro net friends. I tak půjde život dál.

20. november 2010 at 0:45 | † Christine Blanchett
Pamatuju si na svůj první blog kterému jsem se opravdu věnovala. Mím mottem bylo: ,,Čím více affs, tím větší návštěvnost" Tehdy by mi nestačilo ani všech 20 prstů co mám abych je spočítala. Měla jsem jich desítky. A ted' na tomhle blogu bych je dokázala spočítat na jedné ruce. Ze začátku jsem chtěla dosáhnout vysoké návštěvnosti ale postupem času mi došlo že nechci velkou návštěvnost ale udělá mi rádost když si někdo přečte to co napíšu, stačí mi dva lidi kteří si článek doopravdy přečtou a napíšou na komentů svůj názor to mi udělá větší radost než když budu mít návštěvnost 100 lidí denně ale komenty se budou skládat z reklam a jednoslovních odpovědí ,,krásné,souhlasim.. což většinou beru také jako reklamu. 

Na některé net friends chodím už z donucení a jak jsi dotyčné mohly všimnout už na některé něchodim vůbec. Nechci na vaše blogy chodit z donucení. Chci na něčí blog chodit kvůli tomu že se mi tam líbí a ráda si čtu vaše články a celkově mě to tam bavý.

Proto jsem se rozhodla že ,,Net friends" zruším. Rozhodovala jsem se dlouho ale nakonec jsem si jistá že je to dobré rozhodnutí. Nebudu toho litovat. Pokud mě váš blog baví taak na něj budu chodit pořád a pokud ne tak mě tam uvidíte zřídka nebo už nikdy.

Od ted' vedu už jenom ,,Favourite sites". Jsou to blogy na které chodim každý den. Jejich články mě baví a nechodím tam z donucení. Mezi takové blogy patří například Gabriela, KACZ nebo Citová prostitutka. Samozřejmě budu Favs časem doplnovat.

A omluvám se všem Net friends a doufám že to pochopíte. 

X.O.X.O Christine

15.11 Google je strejda, Wiki je teta a Facebook je retardovaný bratranec

15. november 2010 at 18:15 | † Christine Blanchett |  My words
Dnes jsem byla na zápase se školou ve floorballe. Haha. Skončily jsme třetí ze---tří. [:D] Prostě taková agrese ale tam. Sekali,faulovali a nevim co ještě a stejně vyhráli. T. dostala do nosu- půl hodiny jí tekla krev, D. odřené kolena, M. hodila kvůli té blond'até krávě takovou držku. A mě bolý noha, ikdyž trochu přestává. Pak jsme se stavily v Mcdonaldě, jelikož naše hladové krky do už do školy nevydržely a popravdě Mc donald vs. školní jídelna? :)  
www.wawery.blog.cz


Ve středu už můžu ven. Takže můj zarach trval dva týdny což neni až tak moc. Půjdu ve středu s T.&Š.  Což bude dobrý, jelikož snima jsem sama venku nebyla hodně dlouho. Mluvíme tady o měsících. 


Zítra jdeme se školou do kina na smíchově na nějakej "Motýl?" nebo tak něco, ted' si to zrovna nepamatuju. Což je skvělé, jelikož v dnes jsem byla na floorballe,zítra kino a středa volno. A čtvrtek a pátek jsou nejleší hodiny. 

Máma se rozhodla si se mnou dnes prohodit mobil, jelikož jí ten dotykáč štve a neumí sním dělat a raději by ten můj normální. Ale ten můj je trochu starší protože jsem ho před 4 měsíci stratila a mám ted' starší a k nározeninám [6.1] dostanu nový něco podobné jako blackberry. No a přemýšlím že si vemu do kina i sluchátka abych se nenudila pokud mě film nudit bude. :)

Pár fotek z posledních dnů v Cč......

Vždycky jsem chtěla být tebou milována, vždycky chtěla, ale nikdy nebyla.

11. november 2010 at 8:42 | † Christine Blanchett |  My words
V poslední době se všechno hroutí. Všechno je tak nějak naspadnutí. *Pana dokonalého* jsem neviděla už přes týden. Je mi smutno. Přátelé se mi tak nějak otáčejí zády protože snima momentálně nemůžu chodit ven, což jsem pár článků spátky vysvětlovala. Ve škole mi vyházejí samé 3 až 4. Je mi ze všech naokolo špatně, lidi kteří se ke mě někdy chovali hrozně ted'  ignoruju a na jejich připomínky nebo prosby o "pár drobných" hrdě vystrkuju prostřední prst do pozoru.
A pokládám za jedniné světlo mého života ten fakt že jsem pochopila tenhle týden dvě učiva,jedno z matiky a druhé z fyziky. Což je docela na jedinou světlou stránku mého momentálního žití docela ubohé. 
  
Jelikož jsem zjistila že z poslední lavice nevidím na 4-centimetrové písmenka které jsem před nedávnem v pohodě,bez jakékoli v námaky přečetla. Neni se tedy co divit že v angličtině [jenom tam používáme interaktivní tabuli] odevzdávám test mezi posledníma [což je na mě dosti divné], jelikož většinu času *zaostřuju* text. Tak jsem to na mámu nějak vybavila a ta řekla že když půjdu za 2-týdny na *poslední!* očkování tak to oznámí mé doktorce a ta mi potom udělá to měření.  No docela se toho výsledku bojím, jelikož když jsem si naposledy skoušela kámarádky brýle tak celá třída dostala tak nějak dost dobrej "výtlem". Tak jsem mámě oznámila že i kdyby ty testy dopadli bůhví jak tak at' s brýlema za žádných okolností nepočítá, že raději bych nárážela do stloupů než abych vypadala jako moje paní učitelka z 1. třídy z které mi při pomýšlení na ni donedávna stály chlupy na zádech. Ach. 

Zítra vykročím se sklopenou hlavou a smutnýma očima za mámou do obýváku a s jemným hláskem se jí zeptám jestli bych o výkendu mohla ven. Že nebudu dělat nic co bych neměla, jelikož můj trest byl dostatečný na to abych přestala kouřit. Což se o stalo. Bravo. Gratulace přímám. *

www.wawery.blog.cz

Christmas gift?

7. november 2010 at 14:27 | † Christine Blanchett |  My words

Zuřím.. Máma mi oznámí že k vánocům nedostanu zrcadovku. Prej ted' nemá 15 000kč na vánoční dárek. No jakože má ale ted' bude investovat 200 000kč do internetové obchodu. [jaká to blbost] Nevadí mi že ji nedostanu (ok mrzí mě to ale co už) ale nejvíce mi vadí že mi něco slíbila a zase nedodržela. A tak to je pořád, vždy mi něco slíbí a většinou to nedodrží. At' mi raději nic neslibuje když neví jestli to může splnit. Zbitečně mě to pak zamrzí. 
Rozhodla jsem se tedy že si na něj našetřím sama. [HAHA!] No když to tak spočítám= Babička 1500-2000kč, Dědeček 2500kč,Máma 4000kč [?] Táta na mě sere takže 0kč! To budou peníze za vánoce. Jestli dostanu ještě na narozeniny [6.1] tak bych se k tomu mohla MOŽNÁ dopracovat. 

A když ne tak jsem připravená že půjdu na učnák *
www.wawery.blog.cz

My dream.

6. november 2010 at 21:58 | † Christine Blanchett
Dnešek byl ve znamení "modních filmů". Koukala jsem na D'ábel nosí Pradu a Báječný svět shopaholiků. Miluju takové filmy. Hlavně protože tam je to o modě a odehrává se to ve velkých městech. Né že by Praha nebyla velká. Ale mě nestáčí, neni tu takový spůsob života jako například v NY. Chtěla bych tam bydlet. To jak jak se tam lidi oblíkají, jak je tam tolik rozdílných lidí a kultur. Jak jdete po ulici a koukáte na ty výklady s oblečením [ach]. Já vím že všichni si ted' pomyslíte že i v NY jsou takové svině jako v česku a i tam jsou lidi bez vkusu. A souhlasím s váma jenom že tam by se mi líbilo víc. Mít vlastní byt kousek od centra. Pracovat bud' jako asistentka a nějakém časopisu nebo mít vlastní bar. Ano chci jít na fotografickou střední a i věnovat se tomu ale vím že fotografů je hodně a musímte být sakra dobrý aby jste se prosadily proto mám takový "plán bé". Chtěla bych mít vlastní bar/podnik. A udělat si ho po svém. Ale tohle mi asi nevýjde takže se budu muset uspokojit s Prahou. 
Chci mít byt někde u centra. Už jsem o tom přemýšlela i s kamarádkou že bychom měly spoječné bydlení ale jak asi všichni víme, skoro vždy z toho sejde.Ale nevadí já budu dělat pro to všechno abych měla svůj vysnění život. [byt u centra,vlastní podnik.... :)]  
To jsem docela sešla z původního plánu článku. :) Nevadí no.
www.wawery.blog.cz


Znáte ještě někdo nějaký film o modě nebo tak něco?

Potvora v kontajneru.

4. november 2010 at 20:01 | † Christine Blanchett |  My words
Kosti jsem si jak tak zapamatovala [vůbec to neumím. uhh.] Jo pamatuju si klíční a lýtkovou kost! * To jsem chytrá já vím,říkat mi to nemusíte. No tedy chtěla jsem říct miluju piškoty. Jo jsou nejlepší ale jenom od Opavie! Ale nikdy nesním celý sáček, jelikož moji psy piškoty milujou asi jako já. A asi jsem si je naučila návyku že když vytáhnu piškoty tak si myslí že jsou celé jejich a musí vždy dostat i oni. Jsou asi namyšlený. [pff.]


Bojím se vynášet odpadky večer. [brr.]  Bojím se že v tom kontajneru někdo bude a vybafne na mě. Mám divné myšlenky, já vím. Ale prostě dnes jsem stála metr od toho kontajneru a natahovala ruku abych dosáhla a otevřela ho. [pak si drhnu ruce Dettolem jo. 99.9% zneškodní :)]. A to jsem je vynášela asi v 18.h a taková tma už tam. Mě to hrozně štve jelikož v zimě zase budu muset chodit domů dřiv, jelikož se máma bojí když se tak brzo stmívá. [paf.] 


Dnes už končím máma mi příde s večeří. [mnam] Bude grilovaný kuře. Závidím sama sobě. :)) Jelikož mám hrozněj hlad. 

Ignorejšn.

4. november 2010 at 15:22 | † Christine Blanchett |  My words
Nebyla jsem tady už od soboty. Omlouvat se nebudu. Měla jsem zaracha [uhh!],neptejte se proč. A měla jsem notebook omezenej do 1900 večer [2. uhh!], takže jsem si vyřizovala na netu jenom  věci které jsem rychle potřebovala a ještě některé veci do školy. Zítra písemka z přírodopisu [3. uhh!] takže se půjdu za chvíly učit. Bereme ted' kosti a svaly a naučit se asi 50 názvů kostí (nebereme ještě všechny) zabere dost času a to nepočítám ještě na příklad co se s kostí dělá když je zlomená,co potřebujeme pro růst a další blbosti které mi v životě moc  nepomůžou. Ted' vác asi pobavím ale stejně se musím pochválit :). Přihlásila jsem se na biologickou olympiádu a jestli zvládnu přeskoušení tak půjdu do okresního. No ale nejvíc zajímavé je že se tam přihlásili největší flákači. Asi proto že když postoupíme tak se nám zlepší známka o jeden stupen  na vysvědčení. Jo to je důvod proč jsem tam :)))


Víte že by mě docela zajímalo jak se určila "dospělost". Proč právě 18. let? [někde 21.let] Přece v 18. se člověk může pořád chovat jako malé dítě a nemít žádnou odpovědnost. A také může třeba 15. člověk chovat hodně dospěle a uvažovat rozumě. Nevím jak mě to napadlo ale zajímá mě jak k tomu lidi přisli.


Jak vidíte tak jsem změnila dizajn. Nebavíme mít to pořád stejné a nemám moc ráda záhlaví takže ho tady moc často nezahlédnete.  Možná ještě změním i menu ale to až po naučení oné biologie.

+ Jeden určitý člověk mě ignoroval a ponižoval a měl celkem blbý keci na moij osobu. Víte co jsem udělala? Začala jsem se chovat stejně hnusně k němu jako on ke mě. A víte co se stalo? Přilezl a začíná se chovat mile. hahaha. Ale já už nemám zájem se s takovým člověkem bavit na tož sním sdílet jednu školu. Prostě se tomu musim smát. Takové lidi "miluju" *